Lid worden of nieuwsbrief ontvangen?

29 oktober 2019

Iedereen die PNL een warm hart toedraagt kan lid worden van onze partij. Leden hebben hun inbreng bij een aantal belangrijke onderwerpen. Zo hebben wij de inspraak van onze leden hoog in het vaandel staan. De mening en zienswijzen bespreken we periodiek tijdens onze voorbesprekingen van commissievergaderingen en raadsvergaderingen. Ook hebben leden stemrecht, tijdens de ledenvergaderingen, bij bepaalde beslissingen binnen de partij. Omdat niet alleen politiek maar ook gezelligheid en samenwerking belangrijke onderdelen zijn van onze vereniging organiseren we jaarlijks een feestelijke activiteit.
 
Geen lid worden en toch op de hoogte blijven is ook mogelijk. Iedereen kan zich namelijk kosteloos inschrijven voor onze maandelijkse nieuwsbrief. Hierin staat een overzicht van alle nieuwtjes van de afgelopen maand.
 
Lid worden of aanmelden voor de nieuwsbrief (onderaan de pagina) kan hier: https://www.pnllaarbeek.nl/lid-worden
Voorbeeld laatst verschenen nieuwsbrief: https://tinyurl.com/yx9g69ev
Terug naar het overzicht

Nieuwsbrief

Wilt u graag op de hoogte blijven van PNL? Met onze digitale nieuwsbrief ontvangt u automatisch aan het eind van iedere maand een overzicht van onze nieuwsberichten.